The Lord Of The Rings The Battle For Middle-Earth 2 Full Oyun Indir

  • Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 104
  • Okuma süresi: 2:22

RShare

Admin
Admin
Katılım
10 Şub 2024
Mesajlar
125
Puanları
16
VPrFrTC.png

"The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II", EA Los Angeles tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2006 yılında yayınlanan bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun, J.R.R. Tolkien'in ünlü "Yüzüklerin Efendisi" evreninden esinlenerek tasarlanmıştır.

Oyun, Mordor, Isengard, Gondor, Rohan ve Elfler gibi "Yüzüklerin Efendisi" evreninin farklı ırklarını ve yerlerini içerir. Oyuncular, bu ırklardan birini seçerek kampanya modunda ilerleyebilir veya çok oyunculu modda diğer oyuncularla çevrimiçi veya LAN üzerinden rekabet edebilirler.

Temel oyun mekaniği, birimlerin ve binaların inşası, kaynak toplama, orduları yönetme ve stratejik savaşlar yönetme üzerine kuruludur. Oyun, büyük savaşlar, ünlü karakterlerin yanı sıra, film ve kitaplardan aşina olduğumuz yerlerin çoğunu içeren çeşitli haritalarda gerçekleşir.

Oyun, oynanabilirlik, grafikler ve Yüzüklerin Efendisi evrenine sadık kalma açısından genellikle olumlu eleştiriler almıştır. Oyun, Yüzüklerin Efendisi hayranları tarafından çok sevilmiş ve devam oyunları ve genişleme paketleri ile desteklenmiştir. Ancak, 2010 yılında sunucuların kapatılması nedeniyle çevrimiçi çok oyunculu mod artık erişilebilir değildir.

Middle Earth 2 Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi : Win XP, Win 7 veya Win Vista 8 8.1++
İşlemci : 2.0 Ghz
Ekran Kartı: 64 MB
Bellek: 256 MB
DirectX: 9
Sabit Disk: 6 GB
UpVOUXQ.png


u43Qknh.png

gTT0csr.png


Torrent Magnet Indirme linki
 
Üst