Lords Of The Fallen Full Indir Torrent

  • Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 68
  • Okuma süresi: 1:27

RShare

Admin
Admin
Katılım
10 Şub 2024
Mesajlar
125
Puanları
16
JPoV5vX.jpeg

"Lords of the Fallen", Deck13 Interactive tarafından geliştirilen ve CI Games tarafından yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, 2014 yılında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüştür.

"Lords of the Fallen", oyuncuların Harkyn adında bir karakteri kontrol ettiği bir oyundur. Harkyn, "Düşen Lordlar" olarak bilinen büyük ve güçlü yaratıklarla dolu bir dünyada geçen bir maceraya atılır. Oyuncular, çeşitli silahlar ve yetenekler kullanarak düşmanları yenmeye çalışırken, oyun boyunca karakterlerini geliştirir ve hikaye ilerler.

Oyun, genellikle Dark Souls serisi ile karşılaştırılmıştır çünkü zorlu dövüş mekaniği, keşif odaklı dünya yapısı ve karanlık fantastik atmosferi benzerlik gösterir. Ancak, Lords of the Fallen, daha erişilebilir ve daha lineer bir oyun ilerleyişi sunar.

Oyun, eleştirmenlerden karışık eleştiriler almıştır. Bazı eleştirmenler, oyunun zorluk seviyesi, atmosferi ve dövüş mekaniğini beğenirken, diğerleri oyunun hikaye anlatımı ve yenilik eksikliği gibi konularda eleştirilerde bulunmuştur.

The Lords of the Fallen PC Minimum Sistem vb Gereksinimi:

– Windows 10/x64 Bit
– Intel i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600 ++ İşlemci Hızı
– Nvidia GTX-1060 / AMD Radeon RX 590 ++ Ekran Kartı
– Bellek vb 12 GB +RAM
– 45 GB Depo++ vb Alanı
– DX 12 ++6Z77bIs.jpeg

yMJD0rq.jpeg

YoujzeT.jpeg

TzZJHLG.jpeg


Ekteki torrent dosyasından indirebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Lords_of_the_Fallen-FLT.torrent
    41 KB · Görüntüleme: 1
Üst