Starfield Full Oyun Indir

  • Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 43
  • Okuma süresi: 2:19

RShare

Admin
Admin
Katılım
10 Şub 2024
Mesajlar
115
Puanları
16
wYibTOe.png

Starfield, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan bir bilim kurgu rol yapma oyunudur. Oyun, Bethesda'nın Elder Scrolls ve Fallout serilerinden sonra geliştirdiği yeni bir AAA oyunudur. Bethesda, E3 2018'de Starfield'ı duyurduğunda, oyunun şirketin yeni bir orijinal IP'si olduğunu ve tamamen yeni bir evrene dayandığını belirtti.

Starfield hakkında kesin ayrıntılar çok sınırlıdır ve Bethesda, oyunun gelişimi hakkında çok fazla bilgi vermemiştir. Ancak, oyunun bir bilim kurgu evreninde geçeceği ve oyuncuların uzay gemilerini yönetip keşif yapacakları, ticaret yapacakları ve savaşacakları bir rol yapma deneyimi sunacağı bilinmektedir. Oyunun, Bethesda'nın karakteristik açık dünya yapısına sahip olması ve oyunculara geniş bir özgürlük ve keşif imkanı sunması beklenmektedir.

Starfield'ın ne zaman yayımlanacağına dair resmi bir tarih henüz açıklanmamıştır ve oyunun geliştirme süreci hakkında çok az bilgi bulunmaktadır. Ancak, Bethesda'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve hayranlarının heyecanla beklediği bir proje olduğu için, oyuncular Starfield'ın çıkışını heyecanla beklemektedirler.
Starfield PC Minimum Sistem vb Gereksinimleri

– Windows 10 /11/ x64 Bit
– Intel Core i7-6800K / AMD Ryzen 5 2600X ++ İşlemci Hızı
– Nvidia GeForce 1070 Ti / AMD Radeon RX 5700 ++ Ekran Kartı
– Bellek vb 16 GB +RAM
– 125 GB Depo++ vb Alanı
– DX 12 ++

e5eavef.jpeg

sIkBap6.jpeg

O2ku4F3.jpeg

Torrent Magnet Indirme linki
 
Üst