Red Dead Redemption 2 Full Indir Yükle Torrent

  • Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 37
  • Okuma süresi: 2:16

RShare

Admin
Admin
Katılım
10 Şub 2024
Mesajlar
115
Puanları
16
DZZxDoi.png


Red Dead Redemption 2," Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, Amerikan Vahşi Batı'sında geçen bir hikayeyi anlatıyor ve oyunculara açık bir dünya deneyimi sunuyor.
Oyunun hikayesi, 1899 yılında geçiyor ve Van der Linde Çetesi'nin lideri olan Arthur Morgan karakterini takip ediyor. Oyuncular, Arthur'un ve çetesi üyelerinin hayatta kalma mücadelelerini, yetkililerle ve diğer çetelerle olan çatışmalarını ve Amerikan sınırındaki vahşi yaşamı keşfederken çeşitli görevleri yerine getirirler.
"Red Dead Redemption 2," büyük bir açık dünyaya sahiptir ve oyunculara at sırtında dolaşma, avlanma, balık tutma, görevlerin yanı sıra çeşitli yan aktiviteler yapma imkanı sunar. Oyun ayrıca çok oyunculu bir modu da içerir.
Oyun, eleştirmenlerden ve oyunculardan genel olarak olumlu eleştiriler almıştır ve grafikleri, atmosferi, hikayesi ve oynanışı övgüyle karşılanmıştır. "Red Dead Redemption 2," PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında bulunabilir.

Red Dead Redemption 2 PC Sistem Gereksinimleri:
Windowsun_-10_Sürümlü_64_Bit_işletim_Sistemleri
intel-Core-i7-2500K_AMD-ryzen 5
Nvidia-GeForce-GTX-1060+_Ekran-Kartları
6-GB-Video-Bellek_Ekran-Kartı-Ram
12-GB-Sistem-Bellek-Ram
Oyunun-Boyutu 66 GB_Disk’te-Boş-Yer-150-GB

lcxGw1V.jpeg


5N8nfdX.jpeg

RsnwOsR.jpeg

zBfKrur.jpeg

Torrent Magnet Indirme linki
 
Üst