Mafia - The City Of Lost Heaven Pc Full Indir Yükle

  • Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 41
  • Okuma süresi: 2:46

RShare

Admin
Admin
Katılım
10 Şub 2024
Mesajlar
115
Puanları
16

ulyatAl.jpeg

Mafia: The City of Lost Heaven," Illusion Softworks (şimdi 2K Czech) tarafından geliştirilen ve Gathering of Developers (şimdi 2K Games) tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, 1930'ların Amerika Birleşik Devletleri'nde, hayali Lost Heaven şehrinde geçer. "Mafia," 28 Ağustos 2002'de Microsoft Windows için piyasaya sürüldü ve daha sonra PlayStation 2 ve Xbox konsolları için de yayınlandı.

Oyun, oyuncuların haydut Tommy Angelo'nun gözünden Lost Heaven'da geçen bir hikayeyi deneyimlediği üçüncü şahıs bir oyundur. Tommy, Sicilya doğumlu bir taksi şoförüdür ve bir gün bir suç patronunun adamları tarafından takip edildiği bir olaya karışır. Bu olayın sonucunda, Tommy suç dünyasına adım atar ve yer altı suç örgütlerinde yükselmeye başlar.

Oyun, oyunculara açık dünya tarzında bir şehirde dolaşma, görevler gerçekleştirme, araç kullanma ve çeşitli silahlarla savaşma gibi bir dizi aktivite sunar. Hikaye, Tommy'nin suç dünyasındaki yükselişini ve düşüşünü anlatırken, o dönemin Amerikan mafya kültürünü ve atmosferini de başarılı bir şekilde yansıtır.

"Mafia: The City of Lost Heaven," eleştirmenlerden ve oyunculardan genellikle olumlu eleştiriler almıştır. Oyunun dönemin atmosferini ve detaylı hikayesini övenlerin yanı sıra, oyunun sürükleyici oynanışı ve açık dünya yapısı da övgü almıştır. Oyun, mafya temalı video oyunları arayan oyuncular için oldukça popüler ve etkileyici bir seçenek olmuştur.
Mafia The City Of Lost Heaven Remastered PC Sistem vb Gereksinimleri

– Windows 7/10/11/ x64 Bit
– Intel i5-2500K / AMD FX-8120 ++ İşlemci Hızı
– Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 ++ Ekran Kartı
– Bellek vb 6 GB +RAM
– 10 GB Depo++ vb Alanı
– DX 11++
93jNGlb.png

Z0Oj3er.png

mLbtnhR.png

Torrent Magnet Indirme linki
 
Üst