Lies Of P Full Indir Torrent

• Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 48
  • Okuma süresi: 3:02

RShare

Admin
Admin
Hh1IQxY.jpeg

Lies of P, temel olarak Souls-like türünde bir oyun. Karanlık bir dünyası bulunan oyun, bu nedenle souls-like severlerin dikkatini çekmiş durumda. Oyun, Carlo Collodi’nin klasik Pinokyo hikayesinden esinlenilerek kurgulanmış. Hikâyede Pinokyo, Bay Geppetto tarafından yaratılıyor. Cansız bir tahta oyuncuk olan Pinokyo bir gün canlanmaya ve hareket etmeye, konuşmaya başlıyor. Yalan söyledikçe burnu uzayan Pinokyo, hep bir insan olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyor.

Oyunda ise Pinokyo, insan olmak için elinden geleni yapmaya çalışan bir karakter. Bay Geppetto’yu aramaya çıkan ve önüne çıkan engellerle mücadele etmeye çalışan Pinokyo’ya oyuncuların yardım etmesi gerekiyor. Oyunun dikkat çeken birçok özelliği bulunuyor. Lies of P ön plana çıkan özellikleri ise genel hatlarıyla şu şekilde:
  • Bıçak ve bıçak saplarını karıştırmaya ve eşleştirmeye imkân tanıyan çok yönlü bir silah yapım sistemi mevcut.​
  • Pinokyo’nun insan olma yolundaki savaşında karşına çıkan görevleri yerine getirmen gerekiyor. Bunun yanı sıra oyun boyunca korkunç kuklalar ve ruhlarla karşılaşacaksın.​
  • Yalan ya da gerçek arasında bir ayrım yapmalısın. Vereceğin kararlar, hikâyenin nasıl sonlanacağını belirleyen bir unsur.​
  • Oyun, PS5’te de oynanabiliyor. Fakat PS4’te sunulan özelliklerin bazıları PS5’te bulunmayabilir.​
Bu ve bunun gibi özelliklerin her biri, Lies of P’nin son derece keyifli bir şekilde oynanmasına olanak tanıyor.

Minimum sistem gereksinimleri​

• İşletim Sistemi: Windows 10 64bit​
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200/Intel Core i5-7500​
  • Bellek: 8 GB RAM​
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 560 4GB / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB​
  • DirectX: Sürüm 12

Önerilen sistem gereksinimleri​

• İşletim Sistemi: Windows 10 64bit​
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7 8700​
  • Bellek: 16 GB RAM​
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 6700 / NVIDIA GeForce RTX 2060​
  • DirectX: Sürüm 12​