Duyguların Rengi - The Help 2011 Film Indir

  • Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 33
  • Okuma süresi: 3:11

RShare

Admin
Admin
Katılım
10 Şub 2024
Mesajlar
115
Puanları
16
Q6FiI9M.png

The Help," 2011 yapımı bir Amerikan drama filmidir. Tate Taylor tarafından yönetilen ve Kathryn Stockett'in aynı adlı romanından uyarlanan film, 1960'ların Mississippi'sinde geçmektedir. Başrollerinde Emma Stone, Viola Davis, Octavia Spencer ve Bryce Dallas Howard gibi isimler bulunmaktadır.

Film, Eugenia "Skeeter" Phelan (Emma Stone) adında genç bir kadının, siyah hizmetçilerin yaşadığı ayrımcılığı ve adaletsizliği belgelemek için yazdığı bir kitap üzerine odaklanır. Skeeter, çocukluğundan beri yetiştiği siyahi hizmetçisi ile yakın bir ilişki kurmuş ve onun hikayesini ve diğer hizmetçilerin hikayelerini kitaplaştırmaya karar vermiştir. Bu süreçte, hizmetçilerden Aibileen Clark (Viola Davis) ve Minny Jackson (Octavia Spencer) ile güçlü bir bağ kurar.

"The Help," ırk ayrımcılığı ve toplumsal adaletsizlik gibi önemli konuları ele alırken aynı zamanda güçlü kadın karakterlerin dostluğunu ve dayanışmasını vurgular. Film, performansları ve duygusal derinliğiyle dikkat çekerken, eleştirmenlerden de olumlu yorumlar almış ve birçok ödüle aday gösterilmiştir. Octavia Spencer, performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar kazanmıştır.

2lTc3TK.jpeg

soYSVnI.jpeg

hBrP5Lk.jpeg

ThaXgdL.jpeg
1080p Torrent Magnet Indirme linki
720p Torrent Magnet Indirme linki

 
Üst