1000 Examples Programming In Python Epub

• Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 55
  • Okuma süresi: 2:31

RShare

Admin
Admin
QebG1eI.png

1000 Examples Programming in Python" adında spesifik bir kaynağa dair kesin bilgiye sahip değilim çünkü bu başlık altında yayımlanmış bir kaynak hakkında bilgiye ulaşamıyorum. Ancak, bu başlık altında genel bir Python programlama kaynağı olduğunu düşünüyorsanız, Python programlama diliyle ilgili binlerce örnek içeren bir kaynak olduğunu varsayabiliriz.

Python programlama diliyle ilgili kaynaklar genellikle şunları içerebilir:
  1. Örnek Kodlar ve Programlar: Python'da temel ve ileri düzeyde birçok konsepti öğretmek için örnek kodlar ve programlar içerirler. Bu örnekler, döngüler, koşullar, fonksiyonlar, veri yapıları, nesne yönelimli programlama ve daha fazlası gibi çeşitli konuları kapsar.​
  2. Uygulamalı Projeler: Kitaplar, Python kullanarak uygulamalı projeler geliştirmek için adım adım talimatlar sunabilir. Bu projeler genellikle web geliştirme, veri analizi, yapay zeka, oyun geliştirme gibi çeşitli alanlarda olabilir.​
  3. Alıştırmalar ve Çözümler: Bazı kaynaklar, her konunun sonunda alıştırmalar ve çözümler sunar. Bu, öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirmelerine ve pratik yapmalarına olanak tanır.​
  4. Gelişmiş Konuların Ayrıntılı Açıklamaları: Python'un daha gelişmiş konuları, örneğin çoklu iş parçacığı programlama, veritabanı işlemleri, web framework'leri gibi konular, ayrıntılı açıklamalar ve örneklerle ele alınabilir.​
Eğer "1000 Examples Programming in Python" adlı bir kaynağa özel bir bilgiye ihtiyacınız varsa, daha spesifik bir başlık veya kaynak adı ile arama yapmanız gerekebilir. Bu tür bir kaynağı bulmak için çevrimiçi kitap satış platformlarını, yayınevlerinin web sitelerini veya çeşitli Python programlama kaynaklarını araştırabilirsiniz.

Torrent Magnet Indirme linki