Wintousb V8.8 All Editions Portable Full Indir

• Konbuyu başlatan RShare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 39
  • Okuma süresi: 2:37

RShare

Admin
Admin
eaxT7dt.jpeg

WinToUSB, Windows işletim sistemi kurulum dosyalarını USB flash sürücülere taşımanıza ve taşınabilir bir Windows işletim sistemi oluşturmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. İşlevleri şunları içerir:
  1. Windows Taşıma: WinToUSB, Windows işletim sistemi kurulum dosyalarını bir USB flash sürücüye aktarmanıza olanak tanır. Bu sayede taşınabilir bir Windows işletim sistemi oluşturabilirsiniz.​
  2. USB Üzerinden Başlatma: Oluşturulan taşınabilir Windows işletim sistemi ile bir bilgisayarı USB üzerinden başlatarak Windows'u doğrudan USB sürücüden çalıştırabilirsiniz.​
  3. Windows Kurulumu: WinToUSB, USB sürücüye aktarılan Windows işletim sistemi ile bir bilgisayara Windows kurulumu yapmanıza olanak tanır. Bu, bilgisayarlarda işletim sistemi kurulumunu kolaylaştırır.​
  4. USB Disk Yönetimi: USB sürücüyü bölme, biçimlendirme, temizleme ve yeniden adlandırma gibi disk yönetimi işlemlerini yapmanıza olanak sağlar.​
  5. Taşınabilir Windows: Oluşturulan taşınabilir Windows işletim sistemi, farklı bilgisayarlarda kullanılabilir. Bu sayede kişisel ayarlarınızı her bilgisayarda taşıyabilirsiniz.​
  6. UEFI ve BIOS Desteği: WinToUSB, UEFI ve BIOS tabanlı sistemlerde çalışabilme özelliğine sahiptir.​
  7. Disk İmajı Desteği: WinToUSB, Windows işletim sistemi disk imajlarını (.iso, .img, .esd vb.) kullanarak USB sürücülere aktarmanıza olanak tanır.​
WinToUSB, özellikle taşınabilir bir Windows işletim sistemi oluşturmak ve farklı bilgisayarlarda kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bu, özellikle bilgisayar bakımı, onarımı veya geçici işletim sistemi ihtiyaçları için kullanışlıdır.

C8OgsWf.jpeg

Torrent Magnet Indirme linki